Usuwanie Owadów


Widok 11, 06-120 Winnica

Tel: 519744998

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Usuwanie pszczół legionowo • http://usuwanieowadow.pl/

Data dodania wpisu: 2018-10-01

Zdarza się, że pszczoły wyroją się z ula i zaczynają żyć własnym życiem, zakładając wiosną nowe gniazda w miejscach, które nawet nikomu nie przyszłyby do głowy. Zwykle są to poddasza domów, altanki, budynki gospodarcze, ale zdarza się także, że postanawiają założyć gniazdo w przewodach wentylacyjnych. Choć są mniej agresywne niż osy, także potrafią być bardzo uciążliwe i mogą nieźle dać się we znaki zwłaszcza ludziom uczulonym na ich jad.

Usuwanie pszczół w Legionowie i innych miejscowościach w okolicach Warszawy, a także w samej stolicy, to zajęcie firmy z linku usuwanieowadow.pl. W razie zagrożenia można do niej dzwonić o każdej porze dnia i nocy przez siedem dni w tygodniu, a fachowcy zjawią się najszybciej, jak się da. Czasami wiadomo, gdzie jest gniazdo, a innym razem trzeba je dopiero wytropić, ale taka akcja zawsze kończy się sukcesem. Pracownicy firmy dysponują odpowiednim sprzętem i ubiorem, aby uporać się z tym nieproszonym gościem, który w dodatku jest dla niektórych niebezpieczny.

Usuwanie pszczół legionowo • http://usuwanieowadow.pl/


Użytkownik Ewelina Czarnecka dodał komentarz Ocena 4
Firma Usuwanie Owadów bardzo mi pomogła w pozbyciu się pszczół, które zrobiły sobie gniazdo na strychu mojego mieszkania.
Opublikowano: 2019-04-05 09:51:11

Podobne firmy w pobliżu:

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.


Warszawa, Al. Solidarności 115

Przejdź

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź