TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna


Żwirowa 11, 66-330 Pszczew

Tel: 600 802 002

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Tarasy drewniane | http://tdmtarasy.pl/

Data dodania wpisu: 2017-09-29

Marzenie o własnym, efektownym tarasie łączy wielu posiadaczy domów jednorodzinnych. Na tarasy można sobie pozwolić także wtedy, gdy dom już stoi, a jego oryginalny projekt nie przewidywał obecności takiego elementu. Wówczas do akcji musi wkroczyć specjalistyczna ekipa, jaka wykona niezbędne elementy konstrukcji. O materiały nie trzeba się martwić, ponieważ dostarczy je TDM – jeden z krajowych liderów w zakresie dostaw najwyższej jakości drewna.

Okazuje się, że niekoniecznie drewno pochodzące z Polski czy Europy jest odpowiednie do tego, aby wykonywać na jego bazie instalacje tarasowe. Egzamin doskonale zdają gatunki egzotyczne, jakie posiadają unikalne cechy fizyczne. Między innymi są odporne na zmienną pogodę, jak też działalność grzybów oraz pleśni. Tarasy drewniane wykonane z takiego materiału są rozwiązaniem na długie lata.

Tarasy drewniane | http://tdmtarasy.pl/


Użytkownik ingeacru dodał komentarz Ocena 5
Solidnie wykonany taras z drewna może się stać ozdobą niejednego domu. Jestem zadania, że jak decydować się na wykonawcę, to tylko takiego jak TDM Tarasy. Mamy pewność, że zarówno montaż jak i zastosowane materiały będą bez zarzutu.
Opublikowano: 2018-08-14 11:27:29

Podobne firmy w pobliżu:

REHA BŁOCH


Poznań, Szarych Szeregów 25

Przejdź

Royal Shop


Poznań, Kopanina 54

Przejdź

AR-FIZ


Poznań, Przybyszewskiego 44A

Przejdź