MrGadget24


Fabryczna 9B, 64-800 Chodzież

Tel: 690 004 015

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Fajka wodna szisza

Data dodania wpisu: 2017-11-09

Wraz z napływem imigrantów z Turcji oraz innych krajów islamskich z Bliskiego Wschodu do naszego kraju – pojawiły się także restauracje, prowadzone właśnie przez bardziej obrotnych z nich. Kultura arabska różni się zasadniczo od europejskiej – również palenie tytoniu jest pomyślane zgoła inaczej. Arabski pomysł na palenie, to – fajka wodna, zwana także sziszą.

Jeżeli szukamy sziszy dla siebie, lub kogoś, kogo chcemy w ten sposób obdarować – obowiązkowo powinniśmy odwiedzić strony sklepu e-mbj.com, prowadzonego przez firmę PANDA. Ten wirtualny sklep specjalizuje się w dostarczaniu swoim klientom wysokiej jakości akcesoriów do palenia tytoniu.

Palenie fajki wodnej, czyli sziszy, jest zdrowsze, niż tradycyjne, tak powszechne w naszym kraju papierosy. Dzieje się tak dlatego, gdyż dym przechodzi przez wodny filtr, który oczyszcza go z wielu niebezpiecznych toksyn.

Fajka wodna szisza


Użytkownik Karol Gajewski dodał komentarz Ocena 5
Dostałem sziszę z tej firmy na urodziny. Jestem ogromnie zaskoczony jej jakością (wspaniała) oraz wyglądem. Ma walory nie tylko użytkowe, ale także dekoracyjne.
Opublikowano: 2018-05-29 14:51:47

Podobne firmy w pobliżu:

REHA BŁOCH


Poznań, Szarych Szeregów 25

Przejdź

Royal Shop


Poznań, Kopanina 54

Przejdź

AR-FIZ


Poznań, Przybyszewskiego 44A

Przejdź