Krzysztof Mizera Olimpiakos Centrum Badań Wydolnościowych, Planowania Diety i Treningu


Celulozy 145d/3, 04-986 Warszawa

Tel: 508356718

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Trener personalny szkolenie

Data dodania wpisu: 2017-10-15

Szukasz profesjonalnego szkolenia dla trenerów personalnych? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu układania treningów dla sportowców z różnych dyscyplin? Polecamy Centrum Olimpiakos. To profesjonalna instytucja, w której możesz zrobić szkolenie na trenera personalnego.
W ich ofercie znajdziesz liczne kursy i szkolenia z zakresu układania treningów i dietetyki. Dzięki temu dowiesz się więcej o medycynie sportowej, układaniu planów treningowych, biomechanice oraz o tym, jak powinna wyglądać zdrowa dieta sportowca.
Odwiedź stronę internetową olimpiakos.org.pl i sprawdź dokładnie ich ofertę. Wybierz kurs, który najbardziej Cię interesuje i zrób go online lub wybierz termin i lokalizację, i pojaw się na wykładach i szkoleniach osobiście. Dzięki wiedzy przekazanej podczas kursów centrum Olimpiakos zdobędziesz niezbędną każdemu trenerowi personalnemu wiedzę i nauczysz się układać odpowiednio zbilansowane diety dla sportowców i nie tylko. Sprawdź już teraz, jeśli treningi i zdrowe odżywianie są Twoją pasją i pracę, to na pewno znajdziesz u nich coś dla siebie.

Trener personalny szkolenie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.


Warszawa, Al. Solidarności 115

Przejdź

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź