Key Technika Grzewcza Zdzisław Szumiński


Tadeusza Kościuszki 101, 16-400 Suwałki

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Piece co suwałki

Data dodania wpisu: 2019-11-02

Szukasz odpowiedniego kotła centralnego ogrzewania, który zaspokoiłby potrzeby Twojego domu i jednocześnie nie zatruwał atmosfery? Masz już dość palenia węglem i pilnowania, żeby w piecu nie wygasło? Idealne do każdego domu piece C.O. w Suwałkach można nabyć w hurtowni ze strony key.suwalki.pl. W asortymencie firmy można znaleźć zarówno kotły na paliwa stałe, jak i olejowe czy gazowe w ogromnym wyborze, zatem każdy klient znajdzie odpowiedni model adekwatny do potrzeb. 

Wśród pieców na paliwa stałe dostępne są kotły na pellet i ekogroszek, wszystkie z certyfikatami 5 klasy, zatem zgodne z przepisami ustawy antysmogowej. W ofercie można znaleźć produkty takich marek jak: Defro, Lazar, Atmos, Galmet, Klimosz i kilku innych. 

Piece olejowe i gazowe odpowiednie dla osób ceniących sobie wyjątkowy komfort użytkowania i absolutny brak konieczności ich czyszczenia pochodzą od takich producentów jak Buderus, Junkers, Ulrich, Viessmann, Vaillant i innych. W razie trudności z wyborem zawsze można liczyć na personel hurtowni, który doskonale zna sprzedawane produkty.

Piece co suwałki


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Insperio


Choroszcz, Kolonia Porosły 4

Przejdź

Kolmat


Rospuda, Rospuda 10

Przejdź