Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.


Al. Solidarności 115, 00-140 Warszawa

Tel: 796 837 252

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://www.geoscanners.pl - 3D GPR

Data dodania wpisu: 2017-08-09

Geoscanners Polska to polska firma współpracująca ze szwedzkim producentem urządzeń 3D GPR, dzięki czemu wiele firm może dziś korzystać z usług georadarowych, także w 2D. Są one potrzebne w budownictwie, archeologii czy geologii, przydają się w przypadku inżynierii lądowej - ale nie tylko. Opcji jest o wiele więcej, a specjaliści marki doskonale zdają sobie z tego sprawę i nieustannie proponują nowsze, lepsze rozwiązania, dążąc do tego, by móc przydać się jak największej puli przedsiębiorstw.

Firma proponuje usługi, wynajem oraz kupno georadarów, a także wsparcie techniczne i szkolenia. W firmie tej pracują specjaliści, którzy sami także nieustannie się doszkalają na szkoleniach polskich i zagranicznych. Dzięki temu proponują wysoki poziom oferowanych możliwości.  Sprawdź już dziś - zaufało im wielu klientów polskich i zagranicznych. 

http://www.geoscanners.pl - 3D GPR


Użytkownik uppintal dodał komentarz Ocena 4
Badanie georadarem może być przydatne w budownictwie czy geologii. Ten nowoczesny sprzet ma spore możliwości techniczne, które pozwalają uzyskać precyzyjne wyniki.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Podobne firmy w pobliżu:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź

Macromedica Centrum Medyczne


Warszawa, Jurija Gagarina 26

Przejdź