Football Freestyle Dawid Pajor


. ., .- .

Tel: +48 732 683 997

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

niesamowite triki freestyle football

Data dodania wpisu: 2018-06-24

Już dawno zostało potwierdzone, że ćwiczenie żonglerki z piłką do nogi poprawia u dzieci, między innymi:

  • sprawność fizyczną
  • koordynację wzrokowo-ruchową
  • refleks i poczucie równowagi
  • koncentrację,

a także uczy dzieci wytrwałości, systematyczności i konsekwencji w dążeniu do celu i realizacji marzeń. Dlatego, jeśli Twoje dziecko chce trenować freestyle football i inne triki piłkarskie, nie bój się i pozwól mu na to! Na dawidpajor.com zachęca do tego znany w branży freestyler i fan piłki nożnej Dawid Pajor, który regularnie jest zapraszany do tego, aby zaprezentować swoje umiejętności na różnych imprezach i to zarówno na tych mniej, jak i bardziej oficjalnych.

Pan Dawid, mimo że na co dzień ma mało czasu, bo pracuje jako strażak, to znajduje też czas na to, aby prowadzić cyklicznie zajęcia i różnego typu warsztaty dla dzieci, na które chętnie przychodzą zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, a nawet dorośli.

niesamowite triki freestyle football


Użytkownik yidomed dodał komentarz Ocena 3
Występ pana Dawida będę jeszcze długo wspominał - to co potrafi on wykonać z piłką, to chyba jakieś tajemne sztuczki, niedostępne dla zwykłych śmiertelników. :) Tak naprawdę podziwam jego umiejętności i mogę sobie tylko wyobrazić ile pracy włożył w to by być na tak wysokim poziomie.
Opublikowano: 2018-10-04 14:50:06

Podobne firmy w pobliżu:

Adwebia


Kalna, Wspólna 175

Przejdź

produktyreklamowe.com.pl


Brzezia Łąka, Główna 38

Przejdź