ERGODOM - Budowa domów


, - Włosań

Tel: 538 918 438

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Domy energooszczędne budowa Kraków

Data dodania wpisu: 2019-08-21

Budowa nowej inwestycji nie zawsze musi wiązać się ze szkodą dla środowiska. Przedsiębiorstwo świadczące usługi budowlane dla Klientów indywidualnych i biznesowych zajmuje się budową domów energooszczędnych w Krakowie i okolicach, a także w dalszych rejonach na terenie całej Małopolski. Inwestycja w budynki pasywne jest nie tylko dobrym sposobem ochrony środowiska naturalnego, ale również oszczędnością pieniędzy związaną z ogrzewaniem obiektu podczas chłodniejszych pór roku.

Domy pasywne wykonuje się z wysokiej jakości materiałów budowlanych charakteryzujących się niskim współczynnikiem U. Sprzyja on zmniejszeniu wydostawania się ciepła na zewnątrz budynku zatrzymując je w środku, przez co zapewnia lepsza izolację termiczną, a tym samym zmniejsza ilość CO² emitowanego do atmosfery. Więcej szczegółów oferty na stronie internetowej: www.ergodom.info.

Domy energooszczędne budowa Kraków


Użytkownik Alicja Kozłowska dodał komentarz Ocena 4
Właśnie ta w/w firma zrobiła mi projekt mojego domu, który jest według mnie bardzo energooszczędny i teraz przystępuję do realizacji owego projektu.
Opublikowano: 2019-08-29 10:39:59

Podobne firmy w pobliżu:

Krakowskie Biuro Pro­mocji Kul­tury


Kraków, Niepodległości 5

Przejdź

Body Camp


Trzemeśnia, Poręba 38

Przejdź

AGTOM s. z o.o.


Kraków, Władysława Jagiełły 6

Przejdź