Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


Dickensa 15, 02-382 Warszawa

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Blackmagic cinema camera sklep

Data dodania wpisu: 2019-03-25

W ofercie sklepu Cyfrowa Republika znajdują się produkty cieszące się dużym uznaniem w branży postprodukcyjnej i filmowej. Klienci mogą zaopatrzyć się w wysokiej klasy sprzęt, który doskonale sprawdzi się w każdych warunkach, a dzięki dodatkowym elementom w postaci np. osłon mikrofonowych zapewnią dobrą jakość dźwięku, chroniąc go przed zakłóceniami wynikającymi ze zmiennej pogody.

Dzięki profesjonalnym kamerom filmowym można stworzyć niezapomniany obraz, utrwalając nawet najmniejszy drobiazg z wykorzystaniem matrycy o wysokiej rozdzielczości. Firma oferuje klientom zarówno sprzedaż, jak i wynajem profesjonalnych produktów niezbędnych w pracy filmowca, a jeśli jesteś studentem szkoły filmowej, możesz liczyć na atrakcyjny rabat.

Skorzystaj z oferty najnowszych urządzeń do rejestrowania filmu i stwórz niezapomnianą produkcję z wykorzystaniem zaawansowanych funkcji. Wejdź na stronę sklepu i zapoznaj się z bogatą ofertą profesjonalnych kamer filmowych Blackmagic Cinema Camera. Sklep oferuje szybką wysyłkę oraz fachową obsługą przy wyborze odpowiednich produktów.

Blackmagic cinema camera sklep


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.


Warszawa, Al. Solidarności 115

Przejdź

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź