Caterin Group


Jana Pawła II 188, 31-982 Kraków

Tel: +48 539 963 989

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Catering w Krakowie

Data dodania wpisu: 2020-04-12

Jedzenie jest ważnym elementem spotkań i eventów. Goście, oprócz smaku, cenią sobie także różnorodność i świeżość produktów, dlatego wybierając catering w Krakowie, warto zdecydować się na Caterin Group, która gwarantuje pyszne i ciekawe wyżywienie. Menu jest bogate i nie ogranicza się wyłącznie do kuchni tradycyjnej. W szerokiej ofercie są potrawy z różnych regionów świata – może być egzotycznie albo nowocześnie. Oferta przygotowana jest zgodnie z oczekiwaniami klienta i może zostać specjalnie dopasowana dla dzieci, wegan czy alergików.

Firma obsługuje spotkania biznesowe, konferencje, studniówki oraz okolicznościowe imprezy plenerowe czy integracyjne – istnieje możliwość zorganizowania np. grilla. Każda realizacja przygotowana jest indywidualnie.

 

Liczne uzyskane referencje zostały udostępnione na stronie internetowej i są dowodem na profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. Zespół, w tym kucharze, barmani, kelnerzy i serwis sprzątający, jest dobrze zorganizowany i ma doświadczenie w branży, dzięki czemu zarówno obsługa, jak i podane jedzenie jest na najwyższym poziomie.

Catering w Krakowie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Krakowskie Biuro Pro­mocji Kul­tury


Kraków, Niepodległości 5

Przejdź

Body Camp


Trzemeśnia, Poręba 38

Przejdź

AGTOM s. z o.o.


Kraków, Władysława Jagiełły 6

Przejdź