CapitalBook


Tenisowa 8, 02-602 Warszawa

Tel: 533496436

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Tomasz Budzyński

Data dodania wpisu: 2023-06-18

Każdy, kto szuka dobrze zaopatrzonej księgarni, z pewnością zainteresuje się ofertą prezentowanej firmy, która ma swoją siedzibę w Warszawie. Specjalizuje się ona w sprzedaży książek o tematyce historyczno-patriotycznej. W asortymencie znalazły się publikacje poruszające trudne tematy – często wywołujące kontrowersje.

Wszyscy, którzy zastanawiają się, czy pandemia Covid-19 faktycznie miała miejsce, powinni sięgnąć po pozycję „Zapis-zarazy”, gdzie Tomasz Budzyński wraz z Wojciechem Sumlinskim stawiają śmiałe tezy na ten temat i zadają czytelnikom prowokujące pytania. Ten pierwszy jest majorem ABW, drugi zaś – psychologiem i dziennikarzem śledczym.

Na stronie internetowej capitalbook.com.pl można zapoznać się z dokładnym opisem prezentowanej książki, ale nie tylko. Warto też sprawdzić inne nowości wydawnicze dostępne w ofercie księgarni. Wszyscy chętni mogą zapisać się do newslettera. Otrzymają wówczas 10 procent rabatu na pierwsze zakupy i będą na bieżąco informowani o akcjach promocyjnych.

Tomasz Budzyński


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.


Warszawa, Al. Solidarności 115

Przejdź

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź