Beard Hunter's Barber shop 'N' Bar


3 Maja 36, 40-097 Katowice

Tel: 531 301 300

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Męski fryzjer katowice centrum

Data dodania wpisu: 2019-02-21

Propozycja, jaką przygotował salon fryzjerski Beard Hunters, to prawdziwa gratka dla każdego z Panów, którym zależy na możliwie korzystnym wyglądzie.

Męski fryzjer w Katowicach, do tego w samym centrum, dodatkowo – w bardzo korzystnych cenach, jeżeli weźmiemy pod uwagę poziom umiejętności zatrudnionych tam specjalistów – obok takiej okazji naprawdę nie możemy przejść obojętnie.

Wszyscy, którzy potrzebują właśnie wizyty u dobrego, męskiego fryzjera na terenie Katowic, w centrum miasta – będą całkowicie usatysfakcjonowani ze strzyżenia, czesania oraz stylizacji, jakie proponują specjaliści ze wspomnianego salonu.

Jest to zupełnie nietuzinkowa oferta na konkurencyjnym i mocno już nasyconym rynku usług fryzjerskich, skierowanych do mężczyzn – naturalnie z rejonu górnego Śląska.

Nawet, jeżeli nasza skóra twarzy jest wrażliwsza (co także zdarza się niektórym z Panów), oraz przejawia skłonności do alergii – bez obaw. We wspomnianym salonie stosuje się wyłącznie kosmetyki, spełniające najwyższe światowe standardy.

Męski fryzjer katowice centrum


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Bielsko-Biała, Giewont 16

Przejdź

Galter meble biurowe i metalowe s.c.


Dąbrowa Górnicza, Legionów 9

Przejdź

Doma Pak


Mysłowice , Bratków 40

Przejdź