Autokasacja U Jacka


Marii Danilewicz-Zielińskiej 6, 87-700 Aleksandrów Kujawski

Tel: 660 185 232

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Złomowanie aut Bydgoszcz

Data dodania wpisu: 2019-01-26

Nie ma sensu, aby samochód nieużywany i skorodowany latami zalegał na Twojej posesji, nie tylko ją szpecąc, ale też niekorzystnie działając na środowisko. Zdecydowanie lepiej jest oddać go do kasacji. Jeżeli mieszkasz w województwie kujawsko-pomorskim, możesz zgłosić się do firmy Autokasacja u Jacka. Oferuje ona złomowanie aut w Bydgoszczy i nie tylko. Zajmuje się także skupowaniem pojazdów sprawnych i uszkodzonych. Firma ta jest zainteresowana przeróżnymi modelami samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych.

Ceny, które oferuje osobom liczącym na legalne złomowanie, są korzystne. Określa je indywidualnie na podstawie aktualnej wartości złomu i części, które uda się pozyskać z pojazdu. Firma ta bierze na siebie odbiór nabytego samochodu.

Jesteś zainteresowany powyższą ofertą i chciałbyś dowiedzieć się, jakie dokumenty trzeba przygotować, aby mogło dojść do transakcji? Potrzebne informacje znajdziesz na stronie internetowej ww. firmy.

Złomowanie aut Bydgoszcz


Użytkownik Dominik Rutkowski dodał komentarz Ocena 5
Właśnie do tej firmy oddałem swoje stare auto do złomowania. Transakcja oddania auta przebiegła bardzo pomyślnie i ekspresowo.
Opublikowano: 2019-10-11 14:50:29

Podobne firmy w pobliżu:

Klinika dla młodzieży Oaza


Choceń, Ługowiska 1

Przejdź

Elaster Automatyka


Solec Kujawski, Średnia 36

Przejdź