Część osób w dalszym ciągu myli urządzenie, jakim jest router z modemem. Należy więc zaznaczyć, że modem to sprzęt, dzięki "> Część osób w dalszym ciągu myli urządzenie, jakim jest router z modemem. Należy więc zaznaczyć, że modem to sprzęt, dzięki"/>

SZYMON WIŚNIEWSKI PROICT, SKLEP PATRONACKI FRITZBOX.COM.PL


Janosika 11, 60-195 Poznań

Tel: 22 2019 319

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Router • https://fritzbox.com.pl/

Data dodania wpisu: 2019-03-31

Część osób w dalszym ciągu myli urządzenie, jakim jest router z modemem. Należy więc zaznaczyć, że modem to sprzęt, dzięki któremu istnieje możliwość korzystania z sieci. Zamienia on sygnał wytwarzany przez dostawcę, na taki, który akceptowany będzie przez danego użytkownika. Natomiast router jest urządzeniem, którego najważniejszym zadaniem jest dzielenie sygnału na kilka urządzeń, jak również nadawanie wszystkim z nich osobnego adresu IP. Oznacza to, że jeśli w naszym domu mamy kilka urządzeń mobilnych i komputerów i chcielibyśmy, by każdy z nich miał dostęp do sieci, wówczas za zakup routera okaże się strzałem w dziesiątkę.

Warto wiedzieć, że router gwarantuje dostęp do urządzeń, tworząc jednocześnie lokalną sieć. Jeszcze w niedalekiej przeszłości router i modem były dwoma różnymi urządzeniami, jednak dziś coraz więcej producentów decyduje się na ich integrację. Przykładem tego są modemy ADSL, posiadające wbudowane routery. Sprzedażą takich produktów zajmuje się firma fritzbox.com.pl.

Router • https://fritzbox.com.pl/


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Proctogin


Poznań, Śmigielska 13

Przejdź

REHA BŁOCH


Poznań, Szarych Szeregów 25

Przejdź

tesa tape Sp. z o.o.


Poznań, Gnieźnieńska 32

Przejdź