Organizowane przez Rubezahl wycieczki klasowe dają niepowtarzalną możliwość gromadzenia wiedzy oraz skonfrontowania jej z tym, o "> Organizowane przez Rubezahl wycieczki klasowe dają niepowtarzalną możliwość gromadzenia wiedzy oraz skonfrontowania jej z tym, o "/>

Rubezahl - Magia Podróżowania


Lodowa 31, 60-227 Poznań

Tel: 531-339-952

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://www.rubezahl.pl/ • Wycieczki klasowe

Data dodania wpisu: 2019-03-29

Organizowane przez Rubezahl wycieczki klasowe dają niepowtarzalną możliwość gromadzenia wiedzy oraz skonfrontowania jej z tym, o czym uczniowie czytali dotychczas jedynie w podręcznikach. Podczas wyjazdów uczestnicy mają okazję zwiedzić inne miasta, a nieraz i kraje, obcować z obcym językiem, jak również poznawać zupełnie nowych ludzi. Innymi słowy, dzieci będą mogły poszerzać swoje horyzonty i zobaczyć, jak to jest podróżować samemu bez rodziców.

W trakcie szkolnych wycieczek uczniowie uczą się też samodzielności, co byłoby niemożliwe w przypadku nieustannego siedzenia w domu pod czujnym okiem rodziców. Ponadto, jest to także doskonała okazja do nauki współpracy oraz zacieśniania więzi między uczniami. W trakcie trwania wycieczek dzieci będą uczyć się, jak żyć w zgodzie z innymi, co stanowi niezwykle ważną lekcję.

http://www.rubezahl.pl/ • Wycieczki klasowe


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Proctogin


Poznań, Śmigielska 13

Przejdź

REHA BŁOCH


Poznań, Szarych Szeregów 25

Przejdź

tesa tape Sp. z o.o.


Poznań, Gnieźnieńska 32

Przejdź