Momentów, w których ekspertyzy środowiskowe i dendrologiczne okażą się niezbędne, jest wiele. Takie dokumenty są przydatne wte "> Momentów, w których ekspertyzy środowiskowe i dendrologiczne okażą się niezbędne, jest wiele. Takie dokumenty są przydatne wte"/>

PROHABITAT


Wolfganga Amadeusa Mozarta 23, 31-232 Kraków

Tel: 695 528 333

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

PROHABITAT - Ekspertyzy środowiskowe

Data dodania wpisu: 2019-07-11

Momentów, w których ekspertyzy środowiskowe i dendrologiczne okażą się niezbędne, jest wiele. Takie dokumenty są przydatne wtedy, gdy dana osoba chce uzyskać informacje o stanie cennych okazów roślin, jakimi są wiekowe pomniki przyrody. Szczegółowo przeprowadzona ekspertyza umożliwia ocenienie zagrożenia oraz podjęcie decyzji o tym, czy dana roślina musi zostać wycięta ze względów bezpieczeństwa. Rzeczoznawca wydaje opinie oraz wskazuje zagrożenia dla mienia lub ludzi, przykładowo w momencie, gdy stare i zniszczone drzewo znajduje się przy ulicach lub parkach.

Oczywiście drzewa są ważnym elementem miejskiego krajobrazu, jednak niektóre z nich bywają zagrożeniem dla przechodniów. Stan roślin powinien być więc regularnie sprawdzany przez specjalistów, z jakimi skontaktować się można za pośrednictwem strony Prohabitat. Ekspertyzy dendrologiczne są też zamawiane przez firmy ubezpieczeniowe, w momencie, gdy mowa o postępowaniu związanym ze zniszczeniem mienia lub likwidacją budowlanych szkód. Przedstawione wnioski bywają czasem dowodem w sądzie w przypadku spraw karnych i cywilnych.

PROHABITAT - Ekspertyzy środowiskowe


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Apartamenty Bellamonte


Zakopane, Kaszelewskiego 7c

Przejdź

WUKO-TECH


Kraków, Zagorze 15

Przejdź

NopaBud


Wadowice, os. M. Wadowity 6

Przejdź