Madame Art


Katowicka 11, 61-131 Poznań

Tel: 533 55 22 09

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Madame Art | Laserowe usuwanie tatuażu

Data dodania wpisu: 2019-05-10

Tatuaż dla wielu jest nie tylko ozdobą, ale również symbolem przeszłych zdarzeń. To również określenie osobowości,  sposób na wyróżnienie się, dowód bycia oryginalnym. Dla innych jest niczym innym jak wolnością wytatuowaną w dowolnym miejscu na ciele. Bywa, że uzależnia. Jednak to, co potrafiło kiedyś cieszyć, jak np. imię ukochanego wytatuowane na ramieniu, z czasem może okazać się przykrą pamiątką po niespełnionej miłości. 

Madame Art jest miejscem dysponującym odpowiednimi urządzeniami i pracownikami, którzy wiedzą jak usunąć każdy, nawet ten najgorzej wykonany tatuaż bez szkody dla skóry i zdrowia jego właściciela. Dla tych, co nie chcą pozbywać się atramentowych malowideł, dostępne jest ich rozjaśnienie z pomocą medycznego lasera Q-Switch. Pozwoli to zakryć niechciany wzór nowym.

Laserowe usuwanie tatuażu w Poznaniu to nie jedyna usługa, z której słynie atelier. Zarówno pielęgnacja twarzy, jak i dłoni oraz stóp wymaga innowacyjnych zabiegów odpowiednich dla wybranego typu skóry. Ponadto pod okiem profesjonalistów można odbyć jedno z wielu szkoleń, zdobywając nowy, prestiżowy zawód. 

Madame Art | Laserowe usuwanie tatuażu


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Proctogin


Poznań, Śmigielska 13

Przejdź

REHA BŁOCH


Poznań, Szarych Szeregów 25

Przejdź

tesa tape Sp. z o.o.


Poznań, Gnieźnieńska 32

Przejdź