Do najpopularniejszych usług świadczonych przez psich fryzjerów zalicza się strzyżenie. Zazwyczaj jest ono poprzedzone kąpielą, "> Do najpopularniejszych usług świadczonych przez psich fryzjerów zalicza się strzyżenie. Zazwyczaj jest ono poprzedzone kąpielą,"/>

Lucky Dog


Ludwika Solskiego 7A, 05--27 Marki

Tel: +48 791 096 006

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Lucky Dog • Groomer Praga Północ

Data dodania wpisu: 2019-07-28

Do najpopularniejszych usług świadczonych przez psich fryzjerów zalicza się strzyżenie. Zazwyczaj jest ono poprzedzone kąpielą, w której trakcie wykorzystywane są specjalne kosmetyki, dopasowane do rodzaju sierści. Następnym krokiem jest rozczesanie włosia, co jest szczególnie istotne w przypadku ras długowłosych, takich jak cocker-spaniel. Równie popularną usługą jest trymowanie, dedykowane czworonogom szorstkowłosym. Czynność ta daje możliwość pozbycia się podszerstka oraz nadmiernie wypadającej sierści.

Dopiero po wyżej wykonanych czynnościach można przejść do etapu strzyżenia. Należy jednak zaznaczyć, że nigdy nie należy golić psa na łyso, ponieważ może to prowadzić do poparzeń słonecznych lub wyziębienia. Szacuje się, że minimalna długość sierści powinna wynosić 1,5 cm, jednak szczegółowe standardy związane ze strzyżeniem poszczególnych ras, znajdują się na stronie Międzynarodowej Federacji Kynologicznej. Doświadczony groomer na Pradze Północ to osoba, z jaką skontaktować się można za pośrednictwem strony Lucky Dog. Dzięki swojej wiedzy świadczy ona usługi na wysokim poziomie.

Lucky Dog • Groomer Praga Północ


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.


Warszawa, Al. Solidarności 115

Przejdź